Novi Sad - Centar

Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. Kuća je za adaptaciju i predstavlja sjajnu investicionu priliku za lagodan život u centru gr

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,520 €/m2
  • Površina: 122 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029352
  • Površina : 122 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 1519.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/1

Srpski: Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. Kuća je za adaptaciju i predstavlja sjajnu investicionu priliku za lagodan život u centru grada ili razvoj biznisa kroz izdavanje. Kuća je uknjižena, ali je kreditna kupovina trenutno nemoguća. Šifra: 1029352 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) We are selling a house in the center of Novi Sad!!! The house is located in a shared courtyard with another house near the street, right in the city center, close to the pedestrian zone. The house requires significant investments but offers a great investment opportunity for comfortable living in the city center or developing a business through rental options. The house is registered, but purchasing with a loan is currently not possible. Code: 1029352 Call us!!! 0638822439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаем дом в центре Нови-Сада!!! Дом находится во дворе, который делится с другим домом у улицы, в самом центре города, рядом с пешеходной зоной. Дом требует значительных вложений, но представляет собой отличную инвестиционную возможность для комфортной жизни в центре города или развития бизнеса через аренду. Дом зарегистрирован, но покупка в кредит в данный момент невозможна. Код: 1029352 Звоните!!! 0638822439 (Мой Дом недвижимость, Нови Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

190,550 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Telep, Laze Lazarevića, 87.00m2, 190550e ID#5745…

  • Soba: 4.0
  • 2,190 €/m2
  • 87 m2