Novi Sad - Centar

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, što osigurava dugotrajnost i prijatan ambijent. Stan od 65m² odiše prostranošću

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

174,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029354
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 174,070 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, što osigurava dugotrajnost i prijatan ambijent. Stan od 65m² odiše prostranošću i funkcionalnošću: Prostran dnevni boravak savršen za opuštanje. Odvojena kuhinja sa trpezarijom za komforno pripremanje i uživanje u obrocima. Velika spavaća soba koja pruža dovoljno prostora za udoban život. Hodnik, ostava i moderno renovirano kupatilo upotpunjuju praktičnost ovog prostora. Stan je izuzetno pogodan i za poslovne aktivnosti poput ordinacije, salona ili kancelarija. Za sve dodatne informacije kontaktirajte Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

168,400 €

Trosoban stan Telep, 79m, 120 m2 dvorište, parking i ostava 30 m2.Uknjižen ID#10348…

  • Soba: 3.0
  • 2,132 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2