Novi Sad - Liman 3

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase na koju može da se izađe iz obe sobe. Buke nema jer

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,161 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

177,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028760
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 177,000 €
  • Cena po m2 : 3160.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase na koju može da se izađe iz obe sobe. Buke nema jer je stan okrenut ka dvorištu. Odličan i za izdavanje i za život. Moguća je kupovina i preko stambenog kredita. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 1028760 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) Engleski: A luxury apartment in the Park City complex at Liman 3 is for sale. The layout is excellent, and the apartment consists of a living room, bedroom, kitchen, bathroom, and a large terrace, which can be accessed from both rooms. There is no noise since the apartment is facing the courtyard. It is perfect both for renting and living. It is also possible to purchase through a mortgage. Contact phone: 0603088993, 021523193 Advertisement code: 1028760 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Registration No. 174) Ruski: Продается отличный люксовый апартамент в комплексе Парк Сити на Лимане 3. Планировка отличная, квартира состоит из гостиной, спальни, кухни, ванной комнаты и большой террасы, на которую можно выйти из обеих комнат. Шума нет, так как квартира выходит во двор. Идеально подходит как для аренды, так и для проживания. Возможна покупка через ипотеку. Контактный телефон: 0603088993, 021523193 Код объявления: 1028760 (Моя недвижимость, Нови Сад, Рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,500 €

Prodaja-dvosoban-53m2-Bulevar Oslobodjenja ID#11737…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2