Novi Sad - Bulevar

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se nalaze dve sobe i toalet. Uz stan ide i poseban podrum. Postoji zajednički parking u dvorištu. Ukn

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,495 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

142,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028715
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 142,200 €
  • Cena po m2 : 2494.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se nalaze dve sobe i toalet. Uz stan ide i poseban podrum. Postoji zajednički parking u dvorištu. Uknjižen 1/1. Sifra: 1028715 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

141,200 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,444 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,050 €

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Banatić

144,200 €

Kompletno renoviran dvoiposoban stan na top lokaciji – Železnička stanica…

  • Soba: 2.5
  • 2,444 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Telep-Odličan Trosoban stan 57 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2