Novi Sad - Železnička stanica

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sob

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

144,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029933
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 144,600 €
  • Cena po m2 : 1853.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sobe i kupatilo sa kadom. U dvoristu se nalazi parking za stanare gde uvek imate slobodna mesta. Ova nekretnina se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini stanice,gradskog autobuskog stajalista,vecih marketa,ambulante,Sajma,medicinskog fakulteta,bolnica i svega ostalog sto je potrebno za zivot. Zbog lokacije ovaj stan je odlican kao investicija. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Sifra - 1029933 Moj Dom nekretnine,Novi sad,Reg.br.174 Three-Bedroom Duplex for Sale in Nova Detelinara – 78m² A spacious three-bedroom duplex apartment, 78m², is for sale in a modern building in Nova Detelinara, Novi Sad. The apartment is located on the third floor and is fully registered. Apartment Layout: Lower level: Open-plan living room with a kitchen and access to a terrace, plus a bathroom with a shower cabin. Upper level: Two bedrooms and a bathroom with a bathtub. Additional Features: - Private parking for residents with always available spots - Excellent location near public transport, markets, a health center, the Fair, the Medical Faculty, hospitals, and all essential amenities - Great investment opportunity due to its prime location For more details, contact us: 063446559 Property ID: 1029933 Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. No. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

143,500 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2