Novi Sad - Adice

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koji je trenutno adaptiran u dvoiposoban ali se lako može vratiti u svoju prvobitnu funkciju. Stan se

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,289 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029783
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2288.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koji je trenutno adaptiran u dvoiposoban ali se lako može vratiti u svoju prvobitnu funkciju. Stan se prodaje delimično opremljen, ostaju ugradna kuhinja i plakari radjeni po meri. Grejanje je na gas i plaća se samo u sezoni i po potrošnji. Nekretnina je uknjižena 1/1. Za sve dodatne informacije i obilazak nekretnine nas kontaktirajte. Kontakt - 063304062, 063446559 Šifra - 1029783 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 Novi Sad - Adice Spacious Two-Bedroom Apartment for Sale in Adice, Near Patriarch Pavle Boulevard and Futoški Put This well-structured two-bedroom apartment has been adapted into a two-and-a-half-room layout but can easily be restored to its original design. The apartment is partially furnished, including a built-in kitchen and custom-made wardrobes. Heating is gas-powered, paid only during the season and based on consumption. Property is fully registered (1/1 ownership). For more details and a property viewing, contact us: 063304062, 063446559 Property Code: 1029783 Moj Dom Nekretnine, Novi Sad (Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

116,400 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,985 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2