Novi Sad - Adice

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada – Adice, u naselju Telepska dolina. Sadržaj stana: Nameštena

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,394 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

74,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030045
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 74,200 €
  • Cena po m2 : 2393.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/2

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada – Adice, u naselju Telepska dolina. Sadržaj stana: Nameštena garsonjera sa kuhinjom rađenom po meri – ugradni elementi i Gorenje uređaji Lepa terasa za uživanje Etažno grejanje na toplotne pumpe – niski mesečni troškovi Klima uređaj za dodatnu udobnost Brzi internet, kablovska i satelitska TV, telefon Dodatne pogodnosti: Parking i mogućnost kupovine garaže Ne propustite priliku za idealan životni prostor ili investiciju! Kontaktirajte nas za više informacija i razgledanje! (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) šifra 1030045 vanja 0603088993

SLIČNE NEKRETNINE

Zrenjanin Zrenjanin

68,000 €

Zrenjanin-Extra lux sređen stan…

  • Soba: 3.0
  • 1,015 €/m2
  • 67 m2

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

65,000 €

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn…

  • Soba: 0.5
  • 2,321 €/m2
  • 28 m2