Sremska Kamenica - Mišeluk

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Na go

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,468 €/m2
  • Površina: 154 m2
PRODAJA

380,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030131
  • Površina : 154 m2
  • Cena : 380,070 €
  • Cena po m2 : 2467.99 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo i toalet. Stan poseduje terasu od 23m2 plus pripadajuće dvorište. U stan je intergisan Smart Home, koji vam omogućava kontrolu grejanja, hlađenja, pokretanje roletni i paljenje svetala. U sklopu stana je garaža a ispred ulaznih vrata pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite: 0691020512 Šifra - 1030131 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. Br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

378,200 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra. (Svet …

  • Soba: 4.0
  • 3,502 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

384,100 €

Centar-Idealan Veliki Četvorosoban stan 113 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Klisa

385,000 €

* EKSKLUZIVNO U PONUDI - Mali Beograd *…

  • Soba: 4.0
  • 2,484 €/m2
  • 155 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

380,070 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 4.0
  • 2,468 €/m2
  • 154 m2