Sremska Kamenica - Mišeluk

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,361 €/m2
  • Površina: 205 m2
PRODAJA

484,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030130
  • Površina : 205 m2
  • Cena : 484,100 €
  • Cena po m2 : 2361.46 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 1/1

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe, zajedničko kupatilo sa saunom i master spavaća soba sa zasebnim kupatilom. Stan poseduje terasu od 32m2 plus pripadajuće dvorište. U sklopu kuće je i kancelarija u koju se ulazi iz stana kao i sa ulice. U stan je intergisan Smart Home, koji vam omogućava kontrolu grejanja, hlađenja, pokretanje roletni i paljenje svetala. U sklopu stana je garaža a ispred ulaznih vrata pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite: 0691020512 Šifra - 1030130 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. Br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

475,000 €

Petosoban stan u Centru, Novi Sad, 112 m², 2. sprat…

  • Soba: 5.0
  • 4,241 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Liman 3

490,000 €

Liman - Retko u ponudi! Noviji ekskluzivan stan od 151m2 na top lokaciji. Stan je izvanrednog porodičnog rasp…

  • Soba: 4.0
  • 3,245 €/m2
  • 151 m2

Novi Sad Centar

488,735 €

Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS …

  • Soba: 3.0
  • 6,695 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

476,300 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.0
  • 3,810 €/m2
  • 125 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

484,100 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 6.0
  • 2,361 €/m2
  • 205 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

484,000 €

Danas je centar Sremske Mitrovice moderan grad sa bogatom kulturnom i istorijskom baštinom. U njemu se mogu videti osta…

  • Soba: 7.0
  • 1,741 €/m2
  • 278 m2