Petrovaradin (Novi Sad) - Stari Majur

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godina,.. Stan je strukturno odličnog rasporeda, iziskuje određena ulaganja te ga je potrebno sr

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,272 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1026117
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2272.06 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Stari Majur
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Srpski: Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godina,.. Stan je strukturno odličnog rasporeda, iziskuje određena ulaganja te ga je potrebno sredjivati i renovirati po volji i želji novog vlasnika. Grejanje je na gas i plaća se samo u sezoni. U dvorištu zgrade postoji parking mesto koje pripada stanu (svaki stan u zgradi ima svoje parking mesto u dvorištu). Prodaja je hitna tako da je za ozbiljne kupce moguća manja korekcije cene. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Dragan Zorič Šifra - 1026117 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) English: Looking for a three-room duplex apartment in the heart of Petrovaradin? This property is garden-facing and located in a 13-year-old building. Although it requires some investment and renovation, the apartment has an excellent structural layout that can be tailored to the new owner's tastes. The apartment is heated by gas and is only payable during the season. Additionally, there is a parking space in the building's courtyard reserved for this apartment. This is an urgent sale, so serious buyers may be able to negotiate a slightly lower price. For more information, please contact Dragan Zorić at 063446559. Code: 1026117 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

145,500 €

Podbara-Lep Dvosoban stan 41 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,549 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

152,000 €

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,375 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

151,900 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2