Novi Sad - Salajka

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvosoban stan površine 43m², smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je ide

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,256 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030292
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 3255.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvosoban stan površine 43m², smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je idealno raspoređen i pruža maksimalan komfor za svakodnevni život. Sastoji se od prostrane spavaće sobe, dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjom i trpezarijom, moderno opremljenog kupatila, kao i posebne ostave/špajza. Iz dnevne i spavaće sobe se izlazi na terasu, koja je dvorišno orijentisana – bez buke. Grejanje je na gas, stan poseduje klimu, kablovsku, internet, a zgrada je prilagođena osobama sa posebnim potrebama. Odlična prilika za život ili investiranje u mirnom i funkcionalnom prostoru. Kontakt putem Vibera. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

131,840 €

Novi Sad, Novo Naselje - dvosoban stan, 44m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,996 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2