Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena rasveta, laneno drvo podovi,kosuljice radjene, strana keramika. Trostrano orijentisan. Iznad je tava

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,041 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

319,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030311
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 319,300 €
  • Cena po m2 : 3040.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena rasveta, laneno drvo podovi,kosuljice radjene, strana keramika. Trostrano orijentisan. Iznad je tavan koji pripada stanu,postoji mogucnost nadogradnje i ugradnje lifta. Uknjižen. Odličan! (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

320,000 €

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad ID#8148…

  • Soba: 4.0
  • 3,721 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Sajmište

328,819 €

Nov četvorosoban stan u urbanoj vili –Sajmište, Novi Sad (104m²)…

  • Soba: 4.0
  • 3,162 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2