Bačka Palanka - Čelarevo

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investic

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 972 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

51,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030362
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 51,500 €
  • Cena po m2 : 971.70 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Čelarevo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija gradnja Grejanje na gas Klima uređaj Internet, kablovska i satelitska TV PVC stolarija, nova keramika, sanitarije i kuhinja Raspored prostorija: Dnevna soba: 24m² Spavaća soba: 16m² Kuhinja: 12m² Kupatilo i predsoblje: 10m² Podrum: 10m² Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 20 km od Novog Sada i 8 km od Bačke Palanke. U neposrednoj blizini se nalaze škola, pošta, autobuska stanica, marketi, kafići, menjačnica i pivara. Stan je uknjižen, sa veoma malim troškovima održavanja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2