Novi Sad - Veternk

Prodaje se LUX PENTHAUS na Veterničkoj rampi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, toaleta, kupatila i dve terase. Stan se prodaje kompletno opremljen. U zgradi se nalazi samo 3 stana što vam obezbedjuje kom

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,494 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

304,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029442
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 304,000 €
  • Cena po m2 : 3494.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se LUX PENTHAUS na Veterničkoj rampi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, toaleta, kupatila i dve terase. Stan se prodaje kompletno opremljen. U zgradi se nalazi samo 3 stana što vam obezbedjuje komfor i privatnost. Stan ima svoje parking mesto kao i garažu. Ono što izdvaja ovaj stan od drugih u ponudi je terasa od čak 160m2. Terasa poseduje mini bar, đakuzi, solarni tuš. Uknjižen 1/1. Kontakt: 0603088993 Šifra: 1029442 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

308,000 €

NOVI SAD.PODBARA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,312 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Veternk

303,850 €

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!…

  • Soba: 4.0
  • 3,493 €/m2
  • 87 m2