Novi Sad - Socijalno

Na prodaju stan od 54m2 (51m2 uknjižen, zbog zatvorene terase dodata kvadratura), na TOP LOKACIJI, stan gleda na SUP Kralja Petra, idealan za poslovni prostor. Od ulaganja preostalo kupatilo Uz stan se dobija podrum sa zasebnom prostorijom za odlaga

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,625 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028474
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2625.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/5

Na prodaju stan od 54m2 (51m2 uknjižen, zbog zatvorene terase dodata kvadratura), na TOP LOKACIJI, stan gleda na SUP Kralja Petra, idealan za poslovni prostor. Od ulaganja preostalo kupatilo Uz stan se dobija podrum sa zasebnom prostorijom za odlaganje biciklova ili drugih stvari. Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2