-

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešten je u zgradi proverenog i renomiranog investitora, poznatog po visokom standardu izvođenja radova

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

198,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030386
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 198,150 €
  • Cena po m2 : 2677.70 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešten je u zgradi proverenog i renomiranog investitora, poznatog po visokom standardu izvođenja radova i pažnji posvećenoj svakom detalju. Stan je osvetljen tokom celog dana, zahvaljujući dvostranoj orijentaciji i velikim staklenim površinama koje unose prirodnu svetlost u sve prostorije. Dnevni boravak je povezan sa kuhinjom u otvorenom konceptu, stvarajući prostran i topao kutak za porodična okupljanja i svakodnevni život. Iz dnevnog dela se izlazi na terasu, savršenu za jutarnju kafu ili večernji predah. U stanu se nalaze dve komforne spavaće sobe koje nude mir i privatnost, kao i prostor koji je tokom izgradnje adaptiran u garderober umesto kupatila, sa mogućnošću da se, prema potrebama i željama budućeg vlasnika, ponovo preuredi u prvobitnu funkciju. Nekretnina se prodaje delimično nameštena, sa kvalitetnom ugradnom kuhinjom i plakarima, dok je moguće dodatno se dogovoriti oko ostatka nameštaja, što pruža dodatnu fleksibilnost i udobnost pri useljenju. Parking je obezbeđen rampom i dostupan isključivo stanarima, što dodatno doprinosi osećaju sigurnosti i komfora. Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za sve koji traže moderan i prijatan dom u jednom od najpoželjnijih delova grada, uz visok kvalitet života. Za obilazak nekretnine nas pozovite. Kontakt: 063446559, 063304062 Šifra: 1030386 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodni…

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 90 m2