Novi Sad - Bulevar

Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Stan se sastoji od dve etaže, gde donja etaža ima 51m2,a gornja etaža gde se nalaze dve spava

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,817 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

194,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030554
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 194,650 €
  • Cena po m2 : 3816.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/5

Srpski: Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Stan se sastoji od dve etaže, gde donja etaža ima 51m2,a gornja etaža gde se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo ima 30m2 koji nisu uknjiženi. Stan na idealnoj lokacji u modernoj zgradi pogodan za život porodice. Šifra: 1030554 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) English: Apartment for Sale on Bulevar The apartment is located near the Futoška Market in a very beautiful and modern building constructed to the highest standards. The apartment consists of two levels: the lower level has 51 m², and the upper level, which includes two bedrooms and a bathroom, has 30 m² that are not registered in the land registry. An ideally located apartment in a modern building, perfect for family living. Code: 1030554 Call now! 0638822439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаётся квартира на Бульваре Квартира находится рядом с Футошским рынком в очень красивом и современном здании, построенном по самым высоким стандартам. Квартира состоит из двух уровней: нижний уровень — 51 м², а верхний уровень, где расположены две спальни и ванная комната, — 30 м², которые не зарегистрированы в кадастре. Квартира в идеальном месте в современном доме, подходит для семейной жизни. Код: 1030554 Звоните!!! 0638822439 (Moj Dom недвижимость, Нови Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

194,090 €

  • Soba: 2.5
  • 2,897 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

194,850 €

Dvosoban poslovni apartman na Salajci-54m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,608 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2