Novi Sad - Kej

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj ulici, preko puta Dunava. Zgrada kvalitetne gradnje sa liftom, stan u izvornom stanju, odli?

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,616 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029842
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2615.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Srpski: Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj ulici, preko puta Dunava. Zgrada kvalitetne gradnje sa liftom, stan u izvornom stanju, odličan raspored prostorija komforne kvadrature. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, moguće kreditiranje. Šifra: 1029842 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) English: We are selling an excellent two-room apartment in an older building near the Belgrade Quay. The apartment is in a great location, in the heart of the city, on a beautiful tree-lined street, across from the Danube River. The building is of high-quality construction with an elevator. The apartment is in its original condition, with a great layout and spacious rooms. The apartment is fully registered (1/1) and free of encumbrances, making mortgage financing possible. Code: 1029842 Call us!!! 0638822439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаём отличную двухкомнатную квартиру в доме старой постройки рядом с Белградской набережной. Квартира расположена в прекрасном месте, в самом центре города, на красивой зелёной улице, напротив Дуная. Дом качественной постройки с лифтом. Квартира в оригинальном состоянии, с отличной планировкой и просторными комнатами. Квартира полностью зарегистрирована (1/1) и без обременений, возможна ипотека. Код: 1029842 Звоните!!! 0638822439 (Агентство недвижимости "Moj Dom", Нови-Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

170,000 €

Prodaja dvosobnog stana u Pariskim komunama ID#10293…

  • Soba: 2.0
  • 3,036 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

159,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.5
  • 2,210 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Adice

165,000 €

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad…

  • Soba: 3.0
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2