Novi Sad - Salajka

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajedni

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,321 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1027058
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2321.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajednicki parking, dostupan svim stanarima. Kontakt: 0603088993 Sifra: 1027058 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

156,100 €

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,646 €/m2
  • 59 m2