Novi Sad - Centar

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi pogledati. 1030710 Za vise informacija pozovite 0691011219 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,558 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

117,420 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030710
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 117,420 €
  • Cena po m2 : 3558.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/3

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi pogledati. 1030710 Za vise informacija pozovite 0691011219 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Centar

113,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

114,300 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,598 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Institut

111,200 €

Sremska Kamenica, Centar. STAN SA POGLEDOM NA DUNAV I NOVI SAD! PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sre…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2