Novi Sad - Telep

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u izgradnji u zgradi koju gradi pouzdan investitor. Zgrada vrhunskog kvaliteta : * Stolarija je izrađen

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,593 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

160,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028208
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 160,750 €
  • Cena po m2 : 2592.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u izgradnji u zgradi koju gradi pouzdan investitor. Zgrada vrhunskog kvaliteta : * Stolarija je izrađena od profila zastakljenih termopan staklom. * Podna obloga u stambenim prostorijama je od tarketa, a u hodnicima i na terasama od keramike. * Zidovi i podovi sanitarnih prostorija su obloženi keramikom. * Sanitarne prostorije opremljene su sanitarnim elementima i tuš baterijama. * Hidraulični liftovi * Svaki stan ima ugrađene kalorimetre tako da se naplata troškova grejanja vrši po utrošku. * Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Naša preporuka! Šifra: 1028208 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174 Phenomenal Location! Excellent Quality of Construction! Adherence to Construction Deadlines! Moj Dom Agency is selling apartments of various structures and sizes under construction in a building being built by a reliable investor. Top-quality Building Features: Joinery is made of thermopane glass profile. Flooring in residential areas is parquet, while hallways and terraces are tiled. Walls and floors of sanitary facilities are tiled. Sanitary facilities are equipped with sanitary elements and shower faucets. Hydraulic lifts. Each apartment has built-in calorimeters for heating cost calculation based on consumption. First-time property buyers have the option of VAT refund. Our Recommendation! Code: 1028208 Contact - 063446559 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

154,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

159,400 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 1.5
  • 3,707 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2