Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo. Ispred i iza objekta se nalazi prostor koji je u funkciji dvorišta, namenjen za relaksaciju i por

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,624 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

191,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030928
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 191,580 €
  • Cena po m2 : 2624.38 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/1

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo. Ispred i iza objekta se nalazi prostor koji je u funkciji dvorišta, namenjen za relaksaciju i porodične trenutke ili nedeljni roštilj s priajteljima. Takođe ispred ulaza se nalaze 2 pripadajuća parking mesta. Grejanje je podno, na toplotne pumpe, zimi greje, leti hladi a objekat je opremljen smart home sistemom tako da je sve to moguće organizovati daljinski. Nekretnina se prodaje sa svim nameštajem koji se vidi na slikama. U blizini je Petrovaradin, tako da je u blizini i škola, vrtić, prodavnica i sve neophodno za funkcionisanje porodice. Uknjižena je 1/1 na vlasnika tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Veternk

200,000 €

* Veternik - PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 7.0
  • 1,429 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep - troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2