Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši k

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,559 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

256,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030828
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 256,260 €
  • Cena po m2 : 3559.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena je svakom detalju – od arhitektonskih rešenja do vrhunske završne obrade, uz primenu najmodernijih građevinskih standarda. Prostor je maksimalno funkcionalan, sa odličnom organizacijom svake kvadrature, a moderna arhitektura savršeno se uklapa u urbani ambijent Grbavice. Zgrada poseduje lift što dodatno doprinosi komforu stanara. Objekat je projektovan tako da obezbedi vrhunsku zvučnu i toplotnu izolaciju, garantujući udoban boravak tokom cele godine. U okviru kompleksa nalazi se osam parking mesta i dva garažna mesta, dok se u dvorišnom objektu nalaze tri garaže i tri ostave iz kojih lift vodi direktno do stambenih jedinica – rešenje koje spaja udobnost, sigurnost i funkcionalnost. Ova nekretnina je idealan izbor za one koji žele kvalitetan životni prostor u urbanoj zoni sa svim pogodnostima moderne gradnje. Više informacija: Kontakt - 063446559 Šifra - 1030828 Agencija Moj Dom, Novi Sad Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Na prodaju prostrani trosobni duplex, u blizini Betanije. Odlična lokacija za život, u mirnom kraju, nedaleko od Bulevara. Uz stan od 100m2 se dobij…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Detelinara

261,830 €

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2