Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši k

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,559 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

256,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030826
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 256,260 €
  • Cena po m2 : 3559.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena je svakom detalju – od arhitektonskih rešenja do vrhunske završne obrade, uz primenu najmodernijih građevinskih standarda. Prostor je maksimalno funkcionalan, sa odličnom organizacijom svake kvadrature, a moderna arhitektura savršeno se uklapa u urbani ambijent Grbavice. Zgrada poseduje lift što dodatno doprinosi komforu stanara. Objekat je projektovan tako da obezbedi vrhunsku zvučnu i toplotnu izolaciju, garantujući udoban boravak tokom cele godine. U okviru kompleksa nalazi se osam parking mesta i dva garažna mesta, dok se u dvorišnom objektu nalaze tri garaže i tri ostave iz kojih lift vodi direktno do stambenih jedinica – rešenje koje spaja udobnost, sigurnost i funkcionalnost. Ova nekretnina je idealan izbor za one koji žele kvalitetan životni prostor u urbanoj zoni sa svim pogodnostima moderne gradnje. Više informacija: Kontakt - 063446559 Šifra - 1030826 Agencija Moj Dom, Novi Sad Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

247,200 €

Prostran Duplex stan u potkrovlju — veliki terasa + prelep pogled, Salajka…

  • Soba: 3.0
  • 3,341 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

247,900 €

Petosoban u strogom centru!…

  • Soba: 5.0
  • 1,610 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

PROSTRAN TROSOBAN STAN NA LIMANU I – ODLIČNA LOKACIJA I FUNKCIONALAN RASPORED…

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

257,500 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Bulevar Oslobođenja, Danila Kiša, 130m2+ ID#7106…

  • Soba: 4.0
  • 2,628 €/m2
  • 98 m2