Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši k

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,602 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

147,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030825
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 147,700 €
  • Cena po m2 : 3602.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena je svakom detalju – od arhitektonskih rešenja do vrhunske završne obrade, uz primenu najmodernijih građevinskih standarda. Prostor je maksimalno funkcionalan, sa odličnom organizacijom svake kvadrature, a moderna arhitektura savršeno se uklapa u urbani ambijent Grbavice. Zgrada poseduje lift što dodatno doprinosi komforu stanara. Objekat je projektovan tako da obezbedi vrhunsku zvučnu i toplotnu izolaciju, garantujući udoban boravak tokom cele godine. U okviru kompleksa nalazi se osam parking mesta i dva garažna mesta, dok se u dvorišnom objektu nalaze tri garaže i tri ostave iz kojih lift vodi direktno do stambenih jedinica – rešenje koje spaja udobnost, sigurnost i funkcionalnost. Ova nekretnina je idealan izbor za one koji žele kvalitetan životni prostor u urbanoj zoni sa svim pogodnostima moderne gradnje. Više informacija: Kontakt - 063446559 Šifra - 1030825 Agencija Moj Dom, Novi Sad Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Liman 4

153,000 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2