Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši k

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,597 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

158,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030824
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 158,250 €
  • Cena po m2 : 3596.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savremena zgrada broji svega 12 pažljivo osmišljenih stanova, što garantuje mir, privatnost i viši kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena je svakom detalju – od arhitektonskih rešenja do vrhunske završne obrade, uz primenu najmodernijih građevinskih standarda. Prostor je maksimalno funkcionalan, sa odličnom organizacijom svake kvadrature, a moderna arhitektura savršeno se uklapa u urbani ambijent Grbavice. Zgrada poseduje lift što dodatno doprinosi komforu stanara. Objekat je projektovan tako da obezbedi vrhunsku zvučnu i toplotnu izolaciju, garantujući udoban boravak tokom cele godine. U okviru kompleksa nalazi se osam parking mesta i dva garažna mesta, dok se u dvorišnom objektu nalaze tri garaže i tri ostave iz kojih lift vodi direktno do stambenih jedinica – rešenje koje spaja udobnost, sigurnost i funkcionalnost. Ova nekretnina je idealan izbor za one koji žele kvalitetan životni prostor u urbanoj zoni sa svim pogodnostima moderne gradnje. Više informacija: Kontakt - 063446559 Šifra - 1030824 Agencija Moj Dom, Novi Sad Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

152,500 €

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek…

  • Soba: 3.0
  • 2,500 €/m2
  • 61 m2

Irig Vrdnik

163,770 €

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking ! …

  • Soba: 3.0
  • 1,761 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2