Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arh

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,150 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

327,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030823
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 327,550 €
  • Cena po m2 : 3149.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arhitektonskim stilom i sadrži svega tri stambene jedinice, što garantuje mir, privatnost i osećaj ekskluzivnosti. Stan je smešten u zgradi izgrađenoj po najvišim građevinskim standardima, uz posebnu pažnju posvećenu svakom detalju – od funkcionalnog rasporeda prostorija do vrhunske završne obrade. Pametno iskorišćen prostor omogućava maksimalan komfor, dok savremena zvučna i toplotna izolacija obezbeđuju prijatan ambijent tokom cele godine. Dodatni benefit predstavlja lift koji vodi direktno do stanova, čime je stanovanje dodatno olakšano i prilagođeno savremenom načinu života. Kupci ostvaruju pravo na povrat PDV-a, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom investicijom. Ako tražite nekretninu koja objedinjuje moderan dizajn, vrhunski kvalitet gradnje i prestižnu lokaciju, ova ponuda je pravi izbor za vas. Više informacija: Kontakt: 063/446-559 Šifra: 1030823 Agencija Moj Dom, Novi Sad – Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

329,600 €

Petrovaradin-Četvorosoban stan 188 m2 u Gradiću ispod Tvrđave za Probrane kupce i za Biznis…

  • Soba: 4.0
  • 1,753 €/m2
  • 188 m2

Novi Sad Sajmište

328,819 €

Nov četvorosoban stan u urbanoj vili –Sajmište, Novi Sad (104m²)…

  • Soba: 4.0
  • 3,162 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Novo Naselje

329,600 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park…

  • Soba: 3.5
  • 3,789 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2