Novi Sad - Grbavica

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arh

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

269,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030821
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 269,650 €
  • Cena po m2 : 3501.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arhitektonskim stilom i sadrži svega tri stambene jedinice, što garantuje mir, privatnost i osećaj ekskluzivnosti. Stan je smešten u zgradi izgrađenoj po najvišim građevinskim standardima, uz posebnu pažnju posvećenu svakom detalju – od funkcionalnog rasporeda prostorija do vrhunske završne obrade. Pametno iskorišćen prostor omogućava maksimalan komfor, dok savremena zvučna i toplotna izolacija obezbeđuju prijatan ambijent tokom cele godine. Dodatni benefit predstavlja lift koji vodi direktno do stanova, čime je stanovanje dodatno olakšano i prilagođeno savremenom načinu života. Kupci ostvaruju pravo na povrat PDV-a, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom investicijom. Ako tražite nekretninu koja objedinjuje moderan dizajn, vrhunski kvalitet gradnje i prestižnu lokaciju, ova ponuda je pravi izbor za vas. Više informacija: Kontakt: 063/446-559 Šifra: 1030821 Agencija Moj Dom, Novi Sad – Reg. broj 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

267,700 €

Centar-Pogodan Trosoban stan 74 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,618 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

270,300 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Podbara

278,100 €

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,927 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

277,330 €

Sremska Kamenica. 98m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,830 €/m2
  • 98 m2