Novi Sad - Bulevar Evrope

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope. Stan se nalazi na 5. spratu u održavanoj zgradi

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

80,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030861
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 80,750 €
  • Cena po m2 : 2883.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope. Stan se nalazi na 5. spratu u održavanoj zgradi sa liftom i pruža izvanredan pogled na bulevar i okolinu. Karakteristike: Površina: garsonjera (tačna kvadratura može se dodati) Sprat: 5/ž Lift: Da Grejanje: Gas Terasa: Prostrana, funkcionalna i orijentisana ka bulevaru Raspored: Odličan, pruža komfor i maksimalno iskorišćen prostor Idealna kao prva nekretnina, za investiciju ili izdavanje, zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, blizini škole, marketa, autobuske stanice i svih sadržaja za gradski život. Za više informacija pozvati: Agencija Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174 Cena sa Agencijskom provizijom 3%

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Podbara

71,100 €

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,452 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

87,950 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,199 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

89,500 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 0.5
  • 2,712 €/m2
  • 33 m2