Novi Sad - Telep

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora, prostranu terasa sa pogledom na Frušku Goru. Po dogovoru može da se pr

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031160
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Srpski: Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora, prostranu terasa sa pogledom na Frušku Goru. Po dogovoru može da se prodaje i nameštaj i dve garaže, a u dvorištu ima parking mesto. Uknjižen 1/1 i bez tereta, moguće kreditiranje. Šifra: 1031160 Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174 English: We are selling an excellent family apartment in a newer building in Telep. The apartment features 2 bedrooms, a spacious living room with dining area and kitchen, 2 bathrooms, and a large terrace with a view of Fruška Gora. By agreement, the furniture and two garages can also be purchased, and there is a parking space in the courtyard. Registered 1/1 and free of encumbrances, eligible for a housing loan. Code: 1031160 Call us!!! 0638822439 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174 Русский: Продаётся отличный семейный квартира в доме новой постройки на Телепе. Квартира состоит из 2 спален, просторной гостиной с обеденной зоной и кухней, 2 санузлов и большой террасы с видом на Фрушскую гору. По договорённости можно приобрести мебель и два гаража, во дворе имеется парковочное место. Квартира вписана в реестр 1/1, без обременений, возможна ипотека. Код: 1031160 Звоните!!! 0638822439 Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, Рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u

191,269 €

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i ši…

  • Soba: 4.0
  • 2,013 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Grbavica

190,000 €

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

188,490 €

Detelinara-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 61 m2