Novi Sad - Telep

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je funkcionalan, sa svetlim prostorijama i terasom koja pruža prijatan ambijent za odmor. Kupcima je

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,832 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

175,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030974
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 175,600 €
  • Cena po m2 : 2832.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je funkcionalan, sa svetlim prostorijama i terasom koja pruža prijatan ambijent za odmor. Kupcima je dostupna i opcija kupovine parking mesta, što predstavlja veliku pogodnost. Stan je idealan izbor za porodično stanovanje, kao i za investiciju,. Za više informacija i dogovor oko gledanja, pozovite: 062 898 4180 Šifra: 9106380 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

170,600 €

NOVI SAD. ADICE. TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,080 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

178,280 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Podbara

172,000 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,127 €/m2
  • 55 m2