Novi Sad - Detelinara

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan je odmah useljiv, sa kompletnim pratećim nameštajem, belom tehnikom i

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 5,108 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

189,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031410
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 189,000 €
  • Cena po m2 : 5108.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan je odmah useljiv, sa kompletnim pratećim nameštajem, belom tehnikom i ugradnim elementima. Kontakt: 062205251 Sifra: 1031410 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 A fully equipped one-and-a-half-room apartment for sale in Nova Detelinara. It is located in one of the best areas of the city, excellently connected by public transport and close to all essential amenities. The apartment is move-in ready and comes with complete furniture, appliances, and built-in elements. Contact: 062205251 Code: 1031410 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174 Продаётся полностью оборудованная однокомнатная квартира с дополнительным помещением (1.5) в районе Нова Детелинора. Отличная локация, прекрасно связанная транспортом и находящаяся рядом со всеми необходимыми объектами для комфортной жизни. Квартира готова к немедленному заселению и продаётся с полным комплектом мебели, бытовой техники и встроенных элементов. Контакт: 062205251 Код: 1031410 Агентство недвижимости Moj Dom, Нови-Сад, Рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

180,175 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2