Novi Sad - Telep

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Kon

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

129,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029560
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 129,800 €
  • Cena po m2 : 1854.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Kontakt telefon: 021451318, 021523193 Šifra nekretnine - 1029560 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) Engleski: A three-room apartment in Telep is for sale. The entrance is from the building's courtyard, so there is no traffic noise. It consists of a living room, two bedrooms, a kitchen, and a bathroom. The apartment is fully registered (1/1) to the owner, and it is possible to purchase it through a housing loan. Contact phone: 021451318, 021523193 Advertisement code: 1029560 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Registration No. 174) Ruski: Продаётся трёхкомнатная квартира в районе Телеп. Вход с двора здания, поэтому шума от транспорта нет. Квартира состоит из гостиной, двух спален, кухни и ванной комнаты. Квартира полностью зарегистрирована (1/1) на владельца, возможна покупка с использованием ипотечного кредита. Контактный телефон: 021451318, 021523193 Код объявления: 1029560 (Моя недвижимость, Нови Сад, Рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Veternk

129,000 €

Novi Sad,Veternik,odličan četvorosoban stan od 88m2 , bez apsolutno ikakvih ulaganja.Stan je na spratu kuće,i potpuno…

  • Soba: 4.0
  • 1,466 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

123,600 €

Namešten dupleks na top lokaciji – odlična cena!…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,030 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2