Novi Sad - Bulevar

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i useljiv je odmah. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izda

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,729 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030802
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 3729.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/5

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i useljiv je odmah. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. U blizini se nalaze prodavnice, javni prevoz, fakulteti, škole i svi potrebni sadržaji. Dokumentacija je uredna. Za sva pitanja i obilazak nekretnine pozovite. Kontakt - 0628984180 Šifra - 1030802 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) For sale: A beautiful and comfortable 29m² studio apartment located in Bulevar. The apartment is on the 1st floor of a well-maintained building with an elevator, in a prime location. It is being sold fully furnished and is move-in ready. Ideal both for living and as an investment for rental. Nearby you will find shops, public transportation, universities, schools, and all necessary amenities. All documentation is in order. For all inquiries and to schedule a viewing, please call. Contact – 0628984180 Listing ID – 1030802 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u don…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,240 €

Sremska Kamenica-Dvosoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10613…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2