Novi Sad - Novo Naselje

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se nalazi izdvojena kuhinja sa svim elementima. Stan je funkcionalan i odmah spreman za svakodnevni zivot

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,791 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

153,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031485
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 153,500 €
  • Cena po m2 : 2790.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se nalazi izdvojena kuhinja sa svim elementima. Stan je funkcionalan i odmah spreman za svakodnevni zivot. Sifra: 1031485 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) A very nice and tidy apartment for sale in Novo Naselje, 55 m². The apartment features a spacious living room, two bedrooms, a bathroom, and a terrace. There is also a separate, fully equipped kitchen. The apartment is functional and immediately ready for everyday living. Code: 1031485 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. No. 174) Продаётся очень красивая и ухоженная квартира на Новом Населe, 55 м². Квартира состоит из просторной гостиной, двух спален, ванной комнаты и террасы. Также имеется отдельная полностью оборудованная кухня. Квартира функциональная и сразу готова для повседневного проживания. Код: 1031485 Недвижимость «Moj Dom», Нови-Сад (Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

161,000 €

Alibegovac-odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 4.0
  • 2,064 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

146,300 €

• Soba: 2.5
  • 2,613 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2