Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,018 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

111,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031498
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 111,650 €
  • Cena po m2 : 3017.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031498 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

106,100 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,588 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2