Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,969 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

124,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031501
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 124,700 €
  • Cena po m2 : 2969.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031501 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

115,000 €

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na …

  • Soba: 2.0
  • 1,769 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

118,550 €

Prodaja stana-Dvosoban, Telep, Useljiv! ID#10341…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

118,140 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 0.5
  • 4,074 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

132,350 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,816 €/m2
  • 47 m2