Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,870 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

198,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031505
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 198,000 €
  • Cena po m2 : 2869.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031505 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

192,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 79 m2