Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,022 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

111,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031508
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 111,800 €
  • Cena po m2 : 3021.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031508 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

116,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,053 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2