Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,869 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

197,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031509
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 197,950 €
  • Cena po m2 : 2868.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031509 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 76m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan

200,000 €

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan sa pogledom na Kej…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 72 m2