Novi Sad - Adice

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,803 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031074
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 1802.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako da obezbede maksimalnu funkcionalnost i komfor. Kupci dobijaju obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Grejanje se plaća po potrošnji, što garantuje niske mesečne troškove. Podne obloge su visokokvalitetni Tarket parket/podovi. Ovo je prilika da obezbedite kvalitetan stan na mirnoj lokaciji, a istovremeno blizu svih važnih sadržaja. Pozovite i zakažite sastanak. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031074 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

64,400 €

Novi Sad-PetrovaradinJednosoban stan,uknjizen kao garaza sa parking mestom u dvoristu.Rokn zavrsetka radova je…

  • Soba: 0.5
  • 2,576 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

70,000 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,800 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2