Novi Sad - Adice

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,585 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031072
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 1584.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako da obezbede maksimalnu funkcionalnost i komfor. Kupci dobijaju obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade. Grejanje se plaća po potrošnji, što garantuje niske mesečne troškove. Podne obloge su visokokvalitetni Tarket parket/podovi. Ovo je prilika da obezbedite kvalitetan stan na mirnoj lokaciji, a istovremeno blizu svih važnih sadržaja. Pozovite i zakažite sastanak. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031072 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

77,000 €

Atraktivna lokacija- komforna nameštena garsonjera 24m2 ID#11700…

  • Soba: 0.5
  • 3,208 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2