Novi Sad - Železnička stanica

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnicama sa ostalim delovima grada. Stan je delimično renoviran, zamenjena su ulazna vrata i spoljašnja

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,918 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031275
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,550 €
  • Cena po m2 : 2918.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/5

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnicama sa ostalim delovima grada. Stan je delimično renoviran, zamenjena su ulazna vrata i spoljašnja stolarija, a prodaje se namešten. Iako je manje kvadrature, odlično je funkcionalno organizovan. Super ponuda! Kontakt: 062205251 Sifra: 1031275 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 Excellent one-bedroom apartment in a very attractive location, near the Railway Station and a park. It is situated in a quiet street full of greenery, well connected with the rest of the city. The apartment is partially renovated, with replaced entrance doors and exterior joinery, and is sold furnished. Although smaller in size, it is functionally very well organized. A great offer. Contact: 062205251 Code: 1031275 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174 Отличная однокомнатная квартира в очень хорошем месте, рядом с Железнодорожным вокзалом и парком. Квартира находится на тихой улице с большим количеством зелени, которая удобным транспортом связана с другими частями города. Частично обновлена: заменены входная дверь и наружная столярия. Продается с мебелью. Несмотря на меньшую площадь, пространство очень функционально организовано. Отличное предложение. Контакт: 062205251 Код: 1031275 Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

89,700 €

Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lift…

  • Soba: 0.5
  • 4,721 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,000 €

Svetla, lepa garsonjera-30 m2-065/3858-888…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 37 m2