Novi Sad - Detelinara

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi S

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,988 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031547
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 1987.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) A duplex apartment for sale in Nova Detelinara, 57 m² – excellent location. The apartment is located on the second floor, has two and a half rooms, and central (city) heating. An exceptionally good offer! The apartment is sold unfurnished. Phone: +381 60 135 1784 Offer code: 1031547 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Продается дуплекс в районе Новая Детели́нара, площадь 57 м² — отличное расположение. Квартира находится на втором этаже, двухкомнатная с дополнительной комнатой (2,5 комнаты), центральное городское отопление. Исключительно выгодное предложение! Квартира продается без мебели. Телефон: +381 60 135 1784 Код предложения: 1031547 (Агентство недвижимости «Мој Дом», Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

118,450 €

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Novo Naselje - Jednoiposoban stan po odličnoj ceni, omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2