Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,249 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

92,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031572
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 92,200 €
  • Cena po m2 : 2248.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031572 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031572 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031572 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

93,000 €

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku z…

  • Soba: 1.5
  • 2,163 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 1.0
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2