Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031573
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031573 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031573 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031573 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

159,400 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 1.5
  • 3,707 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

164,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,490 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

151,710 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,662 €/m2
  • 57 m2

Irig Vrdnik

163,770 €

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking ! …

  • Soba: 3.0
  • 1,761 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2