Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031578
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031578 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031578 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031578 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Kej

168,900 €

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

152,666 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,009 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2