Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031582
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031582 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031582 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031582 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

154,500 €

PRAVI DVOSOBAN STAN!Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.Stan je površine 54m2.Sastoji se…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Cara Dušana

151,900 €

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajlovo

168,960 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 83 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,036 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2