Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,249 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

92,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031583
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 92,200 €
  • Cena po m2 : 2248.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031583 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031583 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031583 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Grbavica-Krilova- extra zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,303 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

90,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lift…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Satelit

92,700 €

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2