Novi Sad - Veternk

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražen

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031585
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa besplatnim parking mestom, moguća doplata za kupovinu dodatnog parking mesta. Cena izražena sa uračunatom agencijskom provizijom i PDV-om, moguć povrat za kupce provg stana. Useljivo na leto 2026. godine. Šifra: 1031585 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction from a reliable investor. Great location, well connected to all parts of the city. All apartments in the offer include a free parking space, with the option to purchase an additional parking space for an extra charge. The price includes agency commission and VAT. VAT refund is available for first-time home buyers. Move-in scheduled for summer 2026. Code: 1031585 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаются отличные квартиры в строящемся доме от надежного инвестора. Отличное расположение, хорошая транспортная доступность ко всем районам города. Все квартиры предлагаются с бесплатным парковочным местом, возможна доплата за покупку дополнительного парковочного места. Цена указана с учетом агентской комиссии и НДС, возможен возврат НДС для покупателей первой квартиры. Срок заселения — лето 2026 года. Код: 1031585 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

152,666 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,009 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom…

  • Soba: 2.5
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

158,800 €

Trosoban-Bul.Patrij.Pavla sa parking mestom…

  • Soba: 3.0
  • 2,370 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novog…

  • Soba: 2.0
  • 3,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2